eKoruma; Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Şirketi Değildir. İçeriklere Bilişim Yöntemleri ile Müdahale Eden Bir Teknoloji Şirketidir.

Google’dan Haber Kaldırma

Bu Yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz.

Google’dan Haber Kaldırma işlemleri günümüzde itibarını korumak isteyen kişiler, kurumlar ve markalar için oldukça önemli bir işlemdir. Teknoloji kullanımının yaygınlaşması özellikle internette yayınlanan haberlerin sayısının artmasında oldukça etkili olmuştur. Yayınlanan haberlerin bir çoğu olumlu yönde haberler olsa da zaman zaman hakkınızda kötü haberler de çıkabilmektedir. Bu kötü haberlere yönelik Google’dan Haber Kaldırma işlemleri yapılmadığı takdirde sizin veya markanızın itibarı olumsuz yönde etkilenecektir.

Google günümüzde tanınan dünyanın en büyük şirketlerinden birisidir. Kendine özgü arama motoru da dünyada en çok kullanılan arama motorudur . Bu yüzden Google arama motorunda hakkınızda çıkabilecek olan asılsız haber, gerçek olmayan video, görseller kaldırılmadığı zaman kişinin itibarıolumsuz etkilenmektedir. Olumsuz etkilenen kişi itibarı ise ilerleyen dönemlerde iş bulamamanıza, iş birlikleri yapamamanıza veya markanıza yönelik yanlış bir algının oluşmasına neden olabilecektir.

Bu yüzden kişilerin, kurumların ve markaların düzenli olarak olumsuz haberleri takip etmesi veGoogle’dan Haber Kaldırma işlemi için gerekli  yollara başvurması gerekmektedir. Kişiler ve kurumlar için oldukça önemli bir yeri olan Google’dan Haber Kaldırma işlemleri için işlerin profesyonel bir şekilde yürütülmesi, sıkı bir şekilde takip yapılması ve yapılan takipler sonucunda gerekli aksiyonların alınması gerekmektedir.

Google’dan Haber Kaldırma İşlemleri ve E- Koruma.net

Google’dan Haber Kaldırma işlemleri yaptırmak isteyen kişilere yönelik çalışan www.ekoruma.com.tr bu hizmetinin yanı sıra Youtube’dan video kaldırma, Facebook’tan içerik kaldırma, DMCA Film, dizi ve müzik koruması gibi işlemleri de yapmaktadır.

Haber Kaldırma işlemlerinde prosedürlere uygun hareket etmeden önce yapılan işlemler şunlardır;

Sizler de Dijitaldeki güvenliğiniz olan eKORUMA ile artık güvendesiniz. www.ekoruma.com.tr’i Facebook, Twitter ve İnstagram hesapları üzerinden takip edebilir ve her türlü sorunuz için İletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Rate this post
0 0 votes
Article Rating
Dikkat: eKoruma; Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Şirketi Değildir. İçeriklere Bilişim Yöntemleri ile Müdahale Eden Bir Teknoloji Şirketidir.
Bu sitedeki tüm yazı ve içerikler ekoruma danışmanlık hiz. a.ş. aittir
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
eKORUMA’da İçeriğiniz Kaldırıldıktan
Sonra Ödeme Yaparsınız
eKORUMA Müşterileri Link Durumlarını Online Takip Ederler
Tüm Kredi Kartlarına 12 Aya Kadar Taksit İmkanıİyzico Alt Yapısı ile Online Ödeme

Site İçi Arama

Biz Sizi Arayalım

  • Bize +90 212 909 5278‘den ya da +90 532 313 39 84 nolu Whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
  • eKORUMA’da içeriğiniz kaldırıldıktan sonra ödeme yaparsınız
  • Kaldırmak istediğiniz linkin durumunu canlı olarak online sistemimizden takip edersiniz.

Talep Formu

  • Bize +90 212 909 5278‘den ya da +90 532 313 39 84 nolu Whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.
  • eKORUMA’da içeriğiniz kaldırıldıktan sonra ödeme yaparsınız
  • Kaldırmak istediğiniz linkin durumunu canlı olarak online sistemimizden takip edersiniz.

Tanıtım Videosu Gelecek

İçerik Gönderme Formu

[ninja_form id=10]

Uzmanına Soru Sorun

[ninja_form id=11]